تهیه و اجرای تراشه آسفالت

نوعی از آسفالت وجود دارد که به آن تراشه آسفالت گفته میشود و برای ساخت آن از مصالح سنگی، قیر و همچنین قیر آبه ها استفاده میگردد.

آسفالت سرد (Cold Mix) محصولی صنعتی-شیمیایی است که از مصالح سنگی و قیر مخلوط و یا امولسیون و قیرآبه‌ها تشکیل می شود. مواد اولیه این محصول در دمای محیط مخلوط می شوند. در تهیه برخی انواع آسفالت سرد، ممکن است قیر بر حسب ضرورت گرم و مرطوب باشد، اما باقی مصالح تشکیل دهنده به شکل سرد وخشک و بدون گرم شدن با قیر مخلوط می‌شوند.

مخلوط‌های آسفالت سرد که با قیرهای محلول غلیظ مانند MC-3000 یا SC-3000 تهیه می‌شود، عملاً مانند آسفالت گرم باید در درجه حرارت ۹۵ درجه سانتیگراد یا بیشتر با قیر مخلوط شده و در محدوده همین دما، پخش و متراکم شود. آسفالت سرد را می‌توان در مسافت‌های زیاد حمل و سپس پخش کرد و یا آن را در کارگاه انبار نمود و بعداً مورد استفاده قرار داد.

بهترین ها از آن شماست!

برخی شرکت ها تنها در زمینه فروش تراشه آسفالت فعالیت میکنند که البته این دسته از فروشندگان به دلیل اینکه تنها به دنبال کسب سود بیشتر هستند چندان به کیفیت  آسفالت توجه ندارند. فروش تراشه آسفالت توسط شرکت هایی که تولید کننده و فروشنده نیز میباشند نیز انجام میشود که این فروشندگان بهترین گزینه برای تهیه این نوع آسفالت هستند. شرکت آسفالت و ایزوگام عزیزی از جمله شرکت هایی است که در زمینه تولید و همچنین فروش تراشه آسفالت فعالیت میکند و همواره آسفالت های با کیفیت بسیار بالا را به مشتری عرضه می کند.

برای اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

09385209946

قیمت تراشه آسفالت بستگی به کیفیت آن دارد. هر چه کیفیت بالاتر باشد در نتیجه قیمت تراشه آسفالت نیز بالاتر خواهد رفت. شرکت آسفالت و ایزوگام عزیزی با پخش تراشه آسفالت با کیفیت و با قیمت مناسب توانسته سهم عمده ای از فروش را به نام خود ثبت نماید. پخش تراشه آسفالت توسط ما با مناسب ترین قیمت انجام می شود و این در حالی است که سایر فروشندگان قیمت های خود را تا حد زیادی افزایش داده اند.