اجرای قیرگونی

از قیرگونی برای عایق کاری استفاده می‌شود؛ و به منظور تثبیت قیر از گونی استفاده می‌شود. الیاف گونی نقش مسلح کننده قیر را دارند و قیر را در محل خود تثبیت می‌کنند.

قیرگونی به دو شکل اجرا می‌شود یک لایه و دو لایه

یک لایه:ابتدا یک لایه قیر سپس یک لایه گونی و دوباره روی آن یک لایه قیر می‌ریزند. دو لایه:ابتدا یک لایه قیر سپس روی آن یک لایه گونی و دوباره یک لایه قیرو روی آن یک لایه گونی و در آخر یک لایه قیر می‌ریزند. توجه:ضخامت قیر گونی در حدود ۲تا ۳ سانتی‌متر است.

آهک و شفته آهکی قیر را فاسد می‌کنند و نباید در زیر قیرگونی از این ملات استفاده شود و برای این کار ملات ماسه سیمان مناسب‌تر است.

بهترین ها از آن شماست!

برای خرید قیرگونی باید با شرکت هایی تماس حاصل کنید که خدمات اجرای قیرگونی را نیز ارائه دهند. برای خرید قیرگونی میتوانید با شرکت آسفالت و ایزوگام عزیزی تماس حاصل کرده زیرا این شرکت علاوه بر عرضه قیرگونی در زمینه اجرای قیرگونی نیز فعالیت میکند و دیگر نیازی نیست تا برای اجرا از افراد دیگری کمک بگیرید. در واقع با خرید قیرگونی از شرکت آسفالت و ایزوگام ایلات زاده با یک تیز دو نشان زده اید و اجرای آن را به کارشناسان شرکت خواهید سپرد.

برای اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

+98 938 520 9946

متراژ مکانی که قرار است عملیات قیرگونی بر روی آن انجام شود در قیمت قیرگونی تاثیرگذار است. هر چه مکان مورد نظر متراژ بیشتری داشته باشد در نتیجه قیمت آن نیز افزایش خواهد یافت. قیمت قیرگونی بر اساس کیفیت موادی که برای این کار استفاده میشود نیز متفاوت میباشد. شرکت آسفالت و ایزوگام عزیزی قیمت قیرگونی را بسیار منصفانه و از نازلترین قیمت ها درنظر گرفته است که همین موضوع افزایش تعداد مشتریان و همچنین رضایت آنها را در پی داشته است.