اجرای عایق نانو

عایق های رطوبتی و حرارتی نانو عزیزی جایگزینی مناسب و قابل اطمینان نسبت به عایق های قدیمی می باشد. با توجه به ماندگاری حداقل 15 ساله و همچنین نحوه اجرای بسیار راحت این محصول با تقاضای فراوان کارفرمایان ساختمانی روبرو نموده است.

استفاده از این نوع رنگ عایق که با تکنولوژی نانو در حال تولید میباشد در دنیا نیز از استقبال قابل توجه ای برخوردار بوده که  علاوه بر طولانی کردن عمر مصالح ساختمانی, عایق رطوبت،عایق صوت ،عایق حرارت و عایق الکتریسیته مزایای دیگری نیز دارد که به اختصار به آن اشاره میکنیم.

عایق رطوبتی نانو عزیزی قابل استفاده در پشت بام،نمای ساختمان،حمام،سرویس بهداشتی، استخر و آبنما و … می باشد.

عایق کاری به روش سنتی در سازه ها به دلیل افزایش بیش از اندازه هزینه، وزن و زمان اجرا مقرون به صرفه نبوده و همچنین عدم زیبای ظاهری نما در فاصله زمانی عایق کاری(سنتی) تا کاشی کاری باعث شده است کارفرمایان استقبالی به روش های سنتی نداشته باشند.

بهترین ها از آن شماست!

اجرای عایق نانو و اپوکسی توسط شرکت هایی انجام میشود که افرادی را به منظور نصب و اجرا در کادر خود به خدمت گرفته اند. اجرای عایق نانو و اپوکسی به مهارت بالایی نیاز دارد و فردی که قرار است نصب این دسته از پوشش ها را بر عهده بگیرد باید از تجربه کافی در این زمینه برخوردار باشد. اجرای عایق نانو همچنین به تجهیزاتی نیاز دارد که این تجهیزات را تنها شرکت ها  و مجموعه هایی که در این زمینه فعالیت میکنند در اختیار دارند. شرکت آسفالت و ایزوگام عزیزی برای اجرای عایق نانو و اپوکسی بهترین و با کیفیت ترین مواد و همچنین بهترین افراد جهت اجرا را در اختیار دارد و آماده خدمات رسانی به تمام نقاط تهران می باشد.

شما می توانید با شماره گیری 09385209946 اطلاعات بیشتری درباره این خدمات و مشاوره به دست آورید

هزینه عایق نانو

در قیمت عایق نانو دو عامل بسیار مهم تاثیرگذار هستند که یکی از این عوامل کیفیت متریال به کار رفته برای عایق کاری و دیگری نحوه اجرای عایق نانو میباشد.  کیفیت مواد در قیمت نانو تاثیر زیادی دارد. مواد نانو در کشور های مختلف و برندهای گوناگونی تولید میشود که هر یک از لحاظ کیفی با یکدیگر متفاوت هستند. قیمت عایق نانو به اجرای آن نیز بستگی دارد زیرا مراحل اجرا نیاز به تخصص بالایی دارد و تنها افرادی میتوانند این مرحله را به خوبی انجام دهند که سالها تجربه این کار را داشته باشند. شرکت آسفالت و ایزوگام عزیزی با اینکه بهترین مواد نانو و همچنین افراد را برای اجرای عایق نانو در اختیار دارد اما همواره سعی نموده تا با ارائه قیمت های مناسب و مقرون بصرفه رضایت مشتریان خود را جلب نماید.