اجرای خاکبرداری (خاکریزی و گودبرداری)

گودبرداری یا خاکبرداری ساختمان یعنی برداشتن خاک از سطح زمین و رسیدن به عمق آن. معمولا گودبرداری را تا سطح زیرین فونداسیون (طبق نقشه) انجام می دهند، تا اولا محیط کار بازتر و تمیزتر باشد و ثانیا فضای خالی ایجاد شده در مابین ستونها و شناژها را با خاک استخراج شده از چاه و یا … پر کنند.

برداشت هرگونه مصالح ومواد خاكي، شن وماسه ای، قلوه سنگی و سنگی، ريزشی و لغزشی صرف نظر از جنس و كيفيت آنها از مسير راه به منظور تسطيح، شيب بندی وآماده كردن مسير اصلی راه و يا راه هاي ورودی و خروجی و جاده های ارتباطی موضوع عمليات خاكبرداری است.

قیمت خاکبرداری توسط پیمانکار و با توجه به مسیر رفت و آمد ماشین آلات و کامیونها و نیز امکان استفاده از لودر و یا بیل مکانیکی محاسبه می شود. همچنین سازمان برنامه و بودجه، هر سال با توجه به نرخ تورم و بسیاری عوامل دیگر فهرست بهای خاکبرداری و گود برداری را تعیین می کند.

بهترین ها از آن شماست!

شرکت پیمانکاری آسفالت و ایزوگام عزیزی توانسته است با ارائه برترین و جدیدترین طرح های دنیا گامی نو در اجرای خاکبرداری (خاکریزی و گودبرداری) بردارد و برای همین هم مشتریان ما رضایت کافی را از اجرای طرح ها توسط کادر حرفه ای ما را داشته اند.

برای اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

09385209946

اجرای خاکبرداری نیز مانند اجرای پروژه های دیگر به متخصصانی در این زمینه نیازمند است و شما هرگز نمی توانید به هر شرکت و یا پیمانکاری در این زمینه اعتماد کنید. پیمانکاری آسفالت و ایزوگام عزیزی امروز با کادری حرفه ای و متخصص آماده اجرای عملیات راهسازی در مناطق تهران و کرج می باشد